Partizan poslije produžetka ispao iz Evrope

Created | By: freeradio | September 25, 2020

Fudbaleri Partizana izgubili su poslije produžetka od Sporting Šarlroa 2:1, u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Izabranici Aleksandra Stanojevića odigrali slabo prvo i veoma dobro drugo poluvrijeme, te je utakmica nastavljena u produžetku.

“Crno-bijeli” gubili su od desetog minuta, kada je Desoleil savladao Stojkovića, a od 53. rezultat je ponovo bio neriješen nakon što je Sejduba Suma savladao Penetoa.

Konačan rezultat postavio je najbolji strijelac belgijskog predstavnika Rezai, koji je u 108. minutu iz slobodnog udarca, uz pomoć stative pogodio za 2:1.

Partizan je ovim porazom eliminisan iz borbe za plasman u grupnu fazu Lige Evrope.